چشم‌انداز

«چیک‌پکس، تولیدکننده‌ی مورد اعتماد برندهای معتبر در تامین بسته‌بندی کالاهایشان و پیش‌قراول نوآوری در صنعت بسته‌بندی است.»

ما در چیک‌پکس تلاش می‌کنیم تا به این چشم‌انداز برسیم. پس از سالها حضور در صنعت و تولید تخصصی بسته‌های انعطاف‌پذیر و افتخار همکاری با برندهای معتبر، در حال توسعه‌ی فعالیت‌ها و نوآوری در خدمات هستیم. توسعه‌ی ما به سمت خدمات منحصر‌به‌فرد و قابلیت‌های فنی جدیدی است که چیک‌پکس را به یکی از پیش‌قراولان نوآوری و خدمات متمایز در منطقه تبدیل کند. از همین رو با شناسایی نیاز‌های روزآمد مشتریان سعی در تکمیل زنجیره‌های کاری‌مان داریم.

همکاری با واحد‌های R&D برندهای معتبر در تامین بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر تجربه‌ی خوبی در واحد فنی چیک‌پکس رقم زده‌است. همچنین تبادل تجربیات و عقد تفاهم‌نامه با برخی تولیدکنندگان برجسته از کره جنوبی، آلمان و چین فرصتهای کم‌نظیری را جهت تامین نیازمندی‌های خاص مشتریان فراهم آورده‌است.

ماموریت

ماموریت چیک‌پکس تولید و تامین بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر در بستری از نوآوری و خدمات متمایز است.

ما از سال ۱۳۹۰ (۲۰۱۱ میلادی) که شروع به فعالیت کردیم، تمرکزمان را بر بالابردن توانمندی‌های فنی جهت انجام خدمات متمایز و کنترل کیفی محصولات قرار دادیم. این تمرکز بستری برای همکاری‌های گسترده با مشتریان‌مان شد و نتیجه‌ی این همکاری‌ها ارتقاء سطح کیفی محصولات و بهبود مستمر قابلیت‌های فنی مجموعه را  به دنبال داشت.

ما در چیک‌پکس تلاش می‌کنیم سازمانی یادگیرنده در تمامی سطوح باشیم.

چیک‌پکس در بخش‌های دپارتمان برنامه‌ریزی و تولید، دپارتمان فروش، دپارتمان طراحی، دپارتمان مالی و دپارتمان فنی-مهندسی تربیت، حفظ و ارتقاء نیروی انسانی‌اش را یکی از شاخصه‌های رشد و توسعه‌ی کسب و کارش می‌داند و تلاش دارد تا با آموزش مستمر و به‌کارگیری روش‌های نوین مدیریتی بالابردن بهره‌وری و یادگیری مستمر را به یک فرهنگ سازمان تبدیل کند.

داستان ما

دانیال شمسیان، دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع، به همراه مهسا عسگری قوامی، دانش‌آموخته‌ی برنامه‌ریزی شهری، در سال ۱۳۹۰ کسب‌وکار تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر را در شهرک صنعتی ۲ بجنورد راه‌اندازی کردند.

راه‌اندازی این مجموعه به عنوان اولین کسب‌وکار این خانواده، ماجرای پر پیچ و خمی دارد که شور جوانی و ریسک‌پذیری به همراه کوشش خستگی‌ناپذیرشان در حل مسائل متنوع پیش رویش می‌تواند برای مخاطبین این صفحه الهام بخش باشد.

در ادامه می‌توانید با دیدن کلیپ زیر که بخشی از برنامه‌ای در تلویزیون ایران است، با بنیانگذاران چیک‌پکس بیشتر آشنا شوید.

برندهایی که به چیک‌پکس اعتماد کرده‌اند