Sidebar

چرا چیک پکس

برای شناختن CHICPAX بهتر است یک بار مشتری شوید تا تفاوت را احساس کنید.

 

شاید در اینجا که ما باید از خود تعریف کنیم، برای مقدمه یادآوری یک ضرب‌المثل ایرانی بد نباشد، آن‌که می‌گوید: "مشک آن است که خود ببوید، نه آن‌که عطار بگوید "

برای شناختن CHICPAX بهتر است یک بار مشتری شوید تا تفاوت را احساس کنید.

شاید بیان چند نکته در خصوص خط مشی ما خالی از لطف نباشد:

1.       صداقت با مشتری

آنچه برای ما در درجه اول اهمیت قرار دارد و از منش کاری تیم ما سرچشمه می‌گیرد، صداقت با مشتری است. این ادعای ما می تواند در بوته آزمایش و نیز نقد شما قرار گیرد.

2.       حفظ کیفیت بالا

نکته بعد اما تعهد ما به کیفیت است. دفتر ثبت کار روزانه ما در کارخانه با این جمله آغاز می‌شود: "اعتماد مشتری به تعهد ماست." تمامی تلاش ما بر این است تا حفظ کیفیت و بهبود مستمر آن با نوآوری و خلاقیت جزئی از فرهنگ سازمانی‌مان بماند. تلاش ما بر این است تا تمامی نیازهای شما را با کیفیت بالا برآورده سازیم. اینکه امروز مشتریان خوبی در سراسر کشور و نیز در کشورهای منطقه با ما مراوده تجاری دارند، سبب رضایت خاطرمان و امیدبخش روند سخت تولید در بازار پرتلاطم ایران است.

3.       خدمات فروش خوب

همه چیز به فروش ختم نمی‌شود. ما هیچگاه به هیچ یک از مشتریان برای استفاده از خدماتمان اصرار نمی‌کنیم. بلکه سعی می‌کنیم تا خدماتمان را به آنها معرفی نموده و مشاوری امین در روند تصمیم گیری درست آنها باشیم. ما ادعا نمی‌کنیم که به فکر افزایش فروش و سود سازمانی مان نیستیم، اما ادعا می‌کنیم به تمامی مشتریان‌مان بهترین گزینه ها را معرفی می‌کنیم و به فکر افزایش فروش و سود سازمانی ایشان نیز هستیم. بنابراین خدمات فروش ما بر ارائه مشاوره صحیح و کمک به مشتری در تصمیم گیری استوار است. چرا که ما به روابطی پایدار با مشتریان‌مان می اندیشیم. روابطی که رضایت خاطر چاشنی همیشگی آن باشد.

4.       خدمات پس از فروش

حفظ رضایت مشتری از یک خرید برای ما بسیار اهمیت دارد. شیوه بسته بندی محصولات، ارائه محصول سالم با کمترین ضایعات به مشتری، قبول ضایعات احتمالی و سعی در جبران خسارت مشتری از اصولی است که ما به آن پایبندیم. این ادعا نیز می‌تواند در بوته نقد و آزمایش شما قرار بگیرد.

 

5.      تامین ماشین آلات پرکن و دوخت مورد نیاز مشتریان

در قسمت محصولات ما، با ماشین‌های دوخت و پرکن اختصاصی آشنا شدید. شما با خرید پاکت‌ها از ما پیشنهادات خوبی در زمینه ماشین آلات دریافت خواهید کرد.

 

کاربران آنلاین

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چیک پکس راهکاری برای ایجاد مزیت

بیشتر بدانید